« 1 2 ... 17 18 19 20 21 ... 100 101 »
Друзі, ось і настав час збирати урожай гарбузів. Багато хто з нас навіть не замислювався про його корисні властивості… Пропонуємо вам дізнатися про історію появи гарбуза, цікаві факти, про страви, які можна приготувати з нього.
...
Читати далі »
|
Не уявляєш свого життя без месенджерів та соціальних мереж? Гадаєш, що маєш купу друзів по той бік монітора? А чи все ти знаєш про спілкування в інтернеті? Сподіваємось, наші поради стануть тобі у нагоді.
...
Читати далі »
|
Гетьману України, сподвижнику Івана Мазепи, Пилипу Орлику - 350 років. Його переважно знають – і то передовсім в Україні – за створеною ним «Конституцією» 1710 року, багато положень якої не втратили актуальності й донині. «Конституція Орлика – це один із якорів української ідентичності. Для українців 21-го сторіччя цей документ є одночасно і дороговказом, адже в ньому є багато положень, які є актуальними і до цього часу. Виклики для влади і для суспільства часом є аналогічними, які були на початку 18-го століття, – зазначив відомий український історик О. Алфьоров. – Ця Конституція промовляє нам, що ворогом України є Московська держава, яка нападає, пригнічує, обкрадає Україну і обмежує її права. Не дивлячись на те, що цьому документу понад 300 років, він нас подумки змушує замислитись, що ті старі виклики нікуди не щезли й сьогодні».
...
Читати далі »
|
Італійський скрипаль-віртуоз Ніколо Паганіні зумів стати знаменитим на весь світ завдяки віртуозній грі на скрипці. Пліткували, що він уклав договір з дияволом, а замість струн на його скрипці були натягнуті кишки замученої ним жінки. Паганіні справді грав так, що, здавалося б, це виходить за межі людських можливостей, його успіх у жінок був приголомшливим, а його персона була оточена ореолом таємничості.
...
Читати далі »
|
23 жовтня відзначається Міжнародний день сніжного барса (ірбіса), таємничого і прекрасного мешканця гір . Свято було засновано в жовтні 2013 року на Всесвітньому форумі зі збереження сніжного барса.
...
Читати далі »
|
У сучасному світі завжди під рукою смартфон. У мирний час - це засіб для зв’язку, розваг, самоосвіти тощо. У час війни - це база даних про вас, родину, друзів. Надійний захист телефону може врятувати життя. Як не втратити контроль над своїм телефоном? Як правильно користуватися телефоном під час війни, щоб ворог не міг відстежувати місця масового скупчення людей? Чому не можна публікувати в соцмережі будь-які фото та чому не варто писати в месенджерах важливу інформацію? Як захистити розблокування телефону? Які контакти слід перейменувати, де зберігати інформацію найбезпечніше? Як спілкуватися з рідними, аби це було безпечно? Які додатки не варто встановлювати на смартфон? Пропонуємо переглянути добірку відео, де ви знайдете практичні та надійні поради для безпечного смартфону під час війни. Бережіть себе!
...
Читати далі »
|
Шановні дорослі. Не забувайте, що ви – основний захист, опора дитини, якій вона довіряє, на яку розраховує, без якої почувається безпорадною. Мобілізуйте свої сили на те, щоб створити для дитини ситуацію емоційної захищеності, а не лише нагодувати її чи вкласти спати. Сподіваємось, наші поради допоможуть вам.
...
Читати далі »
|
Часи козацтва – це героїчне минуле нашої рідної країни, завдяки якому Україна здобула добру славу у всьому світі. Про козаків написано безліч цікавих історій, про їхні героїчні походи та бої легенди ходять і досі.
...
Читати далі »
|
Шановні батьки, діти - дзеркало емоційних реакцій дорослих, що поруч. Тому перше, що треба зробити батькам - стабілізувати свій власний емоційний стан. Сподіваємось наші поради стануть для вас у нагоді.
...
Читати далі »
|
Чернігівська обласна бібліотека для дітей вітає всіх принцес з Міжнародним днем дівчаток. Пропонуємо огляд книг, які бібліотека отримала завдяки Українському інституту книги, що можуть зацікавити юних читачок.
...
Читати далі »
| |