Головна » 2021 » Грудень » 6 » До 90-річчя від дня народження Григора Тютюнника. Світло нескореної душі

До 90-річчя від дня народження Григора Тютюнника. Світло нескореної душі
Григір Тютюнник. Письменник, чиє ім’я на літературній мапі України вже давно стало легендою. Адже жити і працювати в добу пізнього соцреалізму і не бути соцреалістом – таке вдавалося небагатьом письменникам. Григору Тютюннику вдалося.

Його невеликий літературний спадок уміщується в одному томі на 600 сторінок, проте цього цілком вистачило, аби залишитися в каноні української літератури ХХ століття.

Григір Тютюнник чув фальш за кілометр і був безжальний у ставленні до неї. Кажуть, що він мав колючий характер. Міг рубонути комусь із «начальственних» графоманів слова, які ті на свою адресу ніколи не чули. Але за зовнішньою грубуватістю колишнього моряка крилася вразлива, ніжна душа. «Незахищене серце», – сказав якось про нього старший брат Григорій. Ці слова будуть підтверджені життям і смертю Тютюнника-молодшого.

Пропонуємо детальніше познайомитись з життям і творчістю Григора Тютюнника.

Категорія: Творці і твори | Переглядів: 291 | Додав: estet | Теги: Тютюнник Г. | Рейтинг: 0.0/0

«  Грудень 2021  »