Головна » 2021 » Лютий » 09

Террі Дієрі народився малесеньким і так давно, що сам цього не пам’ятає. Та його мати була там і каже, що він народився в Сандерленді на східній півночі Англії 1946 року, тож про моторошну історію він пише достоту не з пам’яті. У школі він був шибеником. Усе, що його цікавило, – це футбол і можливість позбиткуватися з учителів. Історію в його класі викладали так кепсько, що він її зненавидів. Отже, «Моторошна історія» – його помста.

Мартін Браун народився в Мельбурні, десь на краю світу. Він малює, скільки себе пам’ятає. Його батько завжди приносив з роботи величезні аркуші паперу, і Мартін заповнював їх каракулями та невеличкими малюнками. Потім, нараз подорослішавши, він переїхав до Великої Британії. І знайшов роботу своєї мрії: малювання каракулів та невеличких малюнків.

Чернігівська обласна бібліотека для дітей отримала нові надходження! Не прогавте! ... Читати далі »
Категорія: Творці і твори | Переглядів: 389 | Додав: estet | Дата: 09.02.2021 | Коментарі (0)

«  Лютий 2021  »