Головна » 2022 » Березень » 25 » Звернення Української бібліотечної асоціації до бібліотекарів усього світу

Звернення Української бібліотечної асоціації до бібліотекарів усього світу
Шановні колеги! Українська бібліотечна асоціація звернулася до бібліотекарів усього світу із закликом припинити будь-яку співпрацю, професійні зв'язки з бібліотеками та іншими закладами культури і освіти Росії.

Текст звернення:

"Звернення Української бібліотечної асоціації до бібліотекарів усього світу.
Шановні колеги,
Повномасштабне вторгнення Росії до України триває вже 15 днів. Йде бомбардування великої кількості міст та сіл усієї України, російські танки на підступах до Києва, Харкова, Чернігова, Херсона, Миколаєва тощо.
У 21 столітті у центрі Європи Росія здійснює геноцид українців. Це справді страшно, коли бомбардують школи, бібліотеки, університети, лікарні, пологові будинки, житлові квартали. Російські солдати стріляють по машинах із червоним хрестом, по беззбройних людей. Гуманітарна катастрофа у багатьох українських містах, селищах та селах.
Люди сидять у підвалах без тепла, світла, їжі та води. Російські окупанти не дають зелених коридорів для виведення мирних мешканців. Сотні людей помирають і діти теж.
Російські вчені, бібліотекарі та педагоги також відповідають за війну в Україні. Результати їхніх досліджень тепер використовуються для бомбардування наших міст, вбивства українців, шантажу країн, промивання мозку російському населенню.
Ми отримали багато листів та повідомлень зі словами підтримки від багатьох асоціацій, бібліотек, бібліотекарів та користувачів бібліотек з різних країн світу!
Ми дуже вдячні всім, хто підтримує нас у ці важкі та темні часи.
Тільки об'єднавшись, ми зможемо зупинити війну, зупинити смерть.
Тому, будь ласка:
попросити ваші уряди про військову допомогу Україні та припинити будь-яку співпрацю з Російською Федерацією;
попросити ваші уряди офіційно заборонити (або хоча б рекомендувати припинити) доступ до наукових інформаційних ресурсів, створених вашими видавцями та постачальниками для Російської Федерації;
припинити всі професійні зв'язки, не брати участь у спільних проектах з бібліотеками, іншими установами освіти та культури Російської Федерації та представниками цих установ;
просити міжнародні організації, членами яких ви та ваші установи є, виключити всі російські установи з-поміж своїх членів, а їх представників з органів управління;
підтримати Українську Армію фінансово https://bank.gov.ua/en ;
поділіться правдивою інформацією про цю війну
Twitter: @Ukrainenowi; @ua_parliament
Сьогодні Україна бореться не лише за свою незалежність та майбутнє своїх дітей. Ми боремося за майбутнє всього світу! Українці вмирають через загальнолюдські цінності! Підтримуючи Україну, ви підтримуєте демократичне майбутнє всіх країн! Весь світ має об'єднатися, щоб зупинити Путіна!
Слава Україні!

The Appeal of the Ukrainian Library Association to librarians all over the world
10 березня 2022
Dear colleagues,
The full-scale Russia’s invasion of Ukraine is ongoing for 15 days. There is air bombing of a large number of cities and villages of whole Ukraine, Russian tanks are on approaches to Kyiv, Kharkiv, Chernihiv, Kherson, Mykolaiv, etc.
In the 21st century in the center of Europe Russia is committing genocide against Ukrainians. It's really scary when schools, libraries, universities, hospitals, maternity hospitals, residential neighborhoods are bombed. Russian soldiers shoot at cars with a red cross, unarmed people. There is a humanitarian catastrophe in many Ukrainian cities, towns and villages. People are sitting in basements without heat, light, food and water. The Russian occupiers are not giving green corridors to withdraw the civilians. Hundreds of people die, and children too.
Russian scientists, librarians and educators are also responsible for the war in Ukraine. Their research output is now used to bomb our cities, kill Ukrainians, blackmail countries, brainwash the Russian population.
We have got a lot of letters and messages with support words from many associations, libraries, librarians and library users from different countries around the whole world!
We're very thankful to everyone who supports us in these hard and dark times.
Only by uniting will we be able to stop the war, to stop death.
Therefore, please:
ask your governments for military assistance to Ukraine and stop any cooperation with Russian Federation;
ask your governments to officially ban (or at least recommend to stop) accessing scientific information resources produced by your publishers and providers for Russian Federation;
stop all professional connections, not to participate in common projects with libraries, other educational and cultural institutions of the Russian Federation and representatives of these institutions;
ask the international organizations, of which you and your institutions are members, to exclude all Russian institutions from its members, and their representatives from governing bodies;
support the Ukrainian Army financially https://bank.gov.ua/en ;
share true information about this war
Twitter: @Ukrainenowi; @ua_parliament
Today Ukraine is fighting not only for its own independence and the future of its children. We are fighting for the future of the whole world! Ukrainians are dying for common human values! Supporting Ukraine, you are supporting the democratic future of all the countries! The whole world must unite to stop Putin!
Glory to Ukraine!"

Категорія: Події | Переглядів: 384 | Додав: estet | Теги: звернення УБА | Рейтинг: 0.0/0

«  Березень 2022  »