Головна » 2022 » Жовтень » 21 » Тамниці генія-скрипаля (До 240-річчя від дня народження Ніколо Паганіні)

Тамниці генія-скрипаля (До 240-річчя від дня народження Ніколо Паганіні)
Італійський скрипаль-віртуоз Ніколо Паганіні зумів стати знаменитим на весь світ завдяки віртуозній грі на скрипці. Пліткували, що він уклав договір з дияволом, а замість струн на його скрипці були натягнуті кишки замученої ним жінки.

Паганіні справді грав так, що, здавалося б, це виходить за межі людських можливостей, його успіх у жінок був приголомшливим, а його персона була оточена ореолом таємничості.

Надзвичайні секрети своєї гри Паганіні обіцяв оприлюднити тільки після закінчення своєї кар’єри. Насправді, неперевершений успіх Ніколо Паганіні лежав не тільки в глибокому музичному даруванні цього артиста, але і в надзвичайній техніці, в бездоганній чистоті, з якою він виконував найскладніші пасажі, в нових горизонтах скрипкової техніки, відкритої ним.

Категорія: Корисно знати | Переглядів: 208 | Додав: estet | Теги: скрипка, Паганіні Н. | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2022  »