Головна » 2022 » Жовтень » 19

У сучасному світі завжди під рукою смартфон. У мирний час - це засіб для зв’язку, розваг, самоосвіти тощо. У час війни - це база даних про вас, родину, друзів. Надійний захист телефону може врятувати життя.

 Як не втратити контроль над своїм телефоном?
 Як правильно користуватися телефоном під час війни, щоб ворог не міг відстежувати місця масового скупчення людей?
 Чому не можна публікувати в соцмережі будь-які фото та чому не варто писати в месенджерах важливу інформацію?
 Як захистити розблокування телефону?
 Які контакти слід перейменувати, де зберігати інформацію найбезпечніше?
 Як спілкуватися з рідними, аби це було безпечно?
 Які додатки не варто встановлювати на смартфон?

Пропонуємо переглянути добірку відео, де ви знайдете практичні та надійні поради для безпечного смартфону під час війни. Бережіть себе! ... Читати далі »
Категорія: Корисно знати | Переглядів: 196 | Додав: estet | Дата: 19.10.2022 | Коментарі (0)

«  Жовтень 2022  »