Головна » 2021 » Червень » 18 » Літній відпочинок з бібліотекою: Що? Де? Коли?

Літній відпочинок з бібліотекою: Що? Де? Коли?
Любі діти і батьки! Чернігівська обласна бібліотека для дітей запрошує вас відпочивати разом влітку.

«Читацька альтанка» - це простір для читання просто неба на ганку бібліотеки. Для дітей цікавий ігровий простір (настільні ігри), виставки-вітрини «Читай. Читай. Читай!», книжковий килимок «Читання просто неба», малюнки на асфальті «Намалюй свою мрію» та багато інших розваг. Кожен у літній альтанці може знайти улюблену книгу, журнал і багато нових друзів.
Працюватиме альтанка щовівторка з 10-00 до 12-00:
Червень – 22, 29. Липень – 6, 13, 20, 27. Серпень – 3, 10, 17, 31.

Книжковий пікнік у Березовому гаю «Читаємо всією сім’єю». Творчо і весело діти разом з батьками, бабусями, дідусями можуть відпочити у Березовому гаю разом із бібліотекою. Усі бажаючі мають можливість почитати книжки, журнали, взяти участь у невеликих лялькових виставах, іграх, вікторинах, майстер-класах, пройти сеанси казкотерапії, взяти участь у коментованих читаннях. Книжковий пікнік у Гаю має своїх прихильників, адже відпочивати разом з бібліотекою набагато цікавіше.
Запрошуємо провести час разом у четвер з 10-30 до 12-30:
Липень – 1, 15, 29. Серпень – 12, 26.

Книжково-ігровий майданчик «Виходь у двір читати!» по вулиці Доценка/Рокоссовського. Для дітей буде працювати творча майстерня, проводитимуться майстер-класи з виготовлення оригамі, маленьких модниць чекатиме одна з улюблених ігор дівчаток «Одягни ляльку». А ще будуть липневі посиденьки «Приємні читання»,
- літературні обновки «О-о-о нові книги!»,
- Читання естафетою «Ланцюжок читання»
- Жмуток урожайних загадок
- Родзинки цікавинки : «Чи знаєш ти…?»
- Релакс-хвилинки «Моторні пальчики» (Книжки-шнурівки).
- Музичні руханки,
- Малюнки на асфальті «Моя дитяча мрія…».
Для дітей будуть цікавими - пізнавальні пазли, інформ-хвилинки «Безпечне літо», майданчик рухливих ігор, арт-майстерня «Малюємо на дошці», мікс журналів, арт-терапія, добрі поради за книгою «Смаколики літа», інтелектуальна терапія «Складаємо пазли» та інші.
Чекаємо на вас щопонеділка з 11-00 до 13-00:
Червень – 21. Липень – 5, 12, 19, 26. Серпень – 2, 9, 16, 23, 30.

Категорія: Архів наших подій | Переглядів: 488 | Додав: estet | Теги: книжковий майданчик, літній відпочинок, Книжковий пікнік, читацька альтанка, березовий гай | Рейтинг: 0.0/0

«  Червень 2021  »

biblioteka1898