« 1 2 ... 73 74 75 76 77 ... 101 102 »
«Казкове я бачу у всьому — у житті людини, у природі, у мрії про майбутнє, а часом і в звичайних предметах, веселих, печальних і смішних, що оточують нас. Казка об’єднує людей. Хоч би які були різні за сюжетами казки, у них завжди добро перемагає зло, люди прагнуть до краси, справедливості». (Ю.Ярмиш) Друзі жартома називають його «українським Андерсеном». І це не випадково. Ім'я українського казкаря Юрія Ярми
...
Читати далі »
|
 Не пропустіть! Цього тижня видавництво мотиваційних книг ІРІО надає вільний доступ до читання книг з серії «Видатні українці» - «Кузьма Скрябін»! Книжка-біографія «Кузьма Скрябін» розповість історію музиканта від Бога. Андрій Кузьменко жив музикою і створював пісні, які співають досі. Його вплив на індустрію музики і культури України важко порівняти з будь-чиїм ще. Відомий український музик
...
Читати далі »
|
 Дорогі друзі, найактуальніші новини, найцікавіші події . що відбулись в країнах Європи, для вас у нашому Блозі «HELLO, Європа!» Дізнавайтесь…
...
Читати далі »
|
 Давайте згадаємо про що розповідав наш блог «Чернігів Eко-library» минулого тижня. Отже, в рамках блогу продовжує працювати нова екологічна платформа «Природні дива Землі». Минулого тижня ви ознайомилися:
...
Читати далі »
|
 Вітаємо, друзі! Наші незмінні прихильники і поціновувачи книги і читання, а ще – любителі історії рідного краю! Продовжується наш онлайн-марафон. Сьогодні згадаємо, про що ми писали на сторінках нашого блогу «Мій край – частинка України». Тиждень розпочався зі святкування Міжнародного Дня музеїв. У статті ви дізналися про основні подарунки, які зробили провідні музеї Чернігівщини своїм прихильникам до цього свята. А наша бібліотека підготува
...
Читати далі »
|
 Тиждень, що минув виявився насиченим на події та корисні інформації, зокрема, минулого тижня : ВГО Українська бібліотечна асоціація та Український інститут книги провели актуальну онлайнову конференцію «Бібліотеки в умовах пандемії COVID-19». Вона пройшла на платформі ZOOM та паралельно транслювалася на сторінці ВГО Українська бібліотечна асоціація у Facebook.
...
Читати далі »
|
 Любі друзі! Запрошуємо вас відвідати разом з бібліотечним котом Кексом сонячну країну Болгарію. Болгарія - це ідеальне поєднання привабливих золотистих пляжів, ласкавого теплого моря, незабутніх гірських пейзажів та захопливих таємниць історії.
...
Читати далі »
|
 Частиною української історії Кропивницький став як видатний драматург, режисер і актор, один із засновників українського театру. За своє життя він виконав від 500 до 700 ролей, написав близько 50 п’єс та багатьох пісень. В Україні Кропивницький став батьком професійного театрального лицедійства. У Великобританії на професійний рівень це мистецтво вивів Шекспір. Україна має повне право пишається своїм засновником театру. Історія показала, що для України в цілому театр, створений Кропивницьким у вкрай важкі часи, мав величезне значення. Ще більшої поваги і шани викликає його відданість Україні: «Не потрібно мені ні срібла, ні золота, ні слави, ні пошанівок… Зрадити моєму народові, піти у найми тут «власть предержащим», які мову нашу не визнають, хочуть знищити?! Ніколи! Краще буду працювати на користь милій моїй Україні на повну, Богом дану мені силу, а там вже нехай цінують все, що я залишив»… В травні 2020 року (за деякими джерелами – 22 травня) відзначаємо 180 річчя від дня народження Марка Кропивницького. Читайте та дізнавайтесь:
...
Читати далі »
|
 Хто з нас в дитинстві не мріяв бути схожим на неймовірного та неперевершеного літературного героя – детектива Шерлока Холмса? Чернігівська обласна бібліотека для дітей нагадує: саме сьогодні, 22 травня – день народження сера Артура Ігнатіуса Конан Дойла, всесвітньо відомого автора приголомшливих історій про проникливого англійця. Розкривайте невідомі сторінки з життя письменника разом з нами!
...
Читати далі »
|
 «Душа, що не знає літер – мертва душа» (Кирило) Щорічно 24 травня всі слов’янські країни відзначають День слов’янської писемності і культури та вшановують пам’ять святих рівноапостольних Кирила і Мефодія – творців слов’янської писемності.
...
Читати далі »
| |