Головна » 2022 » Жовтень » 31 » Хроніки Широкої війни: нова книга про сучасну війну

Хроніки Широкої війни: нова книга про сучасну війну
Ми випрягли волів, перевернули плуга,
Сідлаємо коней та гостримо списи.
Відкинуті жалі, згадали всі наруги,
Прости нас, Господи, помилуй і спаси.
На скресі двох світів стаємо до двобою,
На скресі двох епох гряде шляхетний світ.
Віч-на-віч Нація з безликою журбою.
Навколо ворогів – суцільний живопліт.
Волога цвіль Європ лоскоче наші ніздрі,
Спекотних Азій тлін судомить рамена.
Чекає бій. Все інше буде… після.
Життя триває. Точиться війна.
(Анатолій Лупиніс)

Чернігівська обласна бібліотека для дітей отримала від Департаменту інформаційної політики книгу «Сто днів широкої війни» нашого знаного публіциста, власного кореспондента газети «Голос України» Василя Чепурного.

До книги увійшли нотатки у соціальних мережах та щоденникові записи, зроблені під час перебування на Чернігівщині протягом перших ста днів цієї війни – у час окупації та звільнення області.

Перші повідомлення про вторгнення, перші втрати і перемоги, зведення з фронту, оповіді свідків та бійців спротиву, спостереження про життя у блокадному місті та зрештою вигнання окупантів з Чернігівської області – усе це задокументовано автором крізь призму власного світобачення.

Хронікальні записи поєднуються з історичними паралелями, міркуваннями про події в державі та перш за все – могутньою вірою у незламність України.

Це вже друга книга про сучасну війну, яку отримала бібліотека для своїх читачів. Першу - «Північний форпост» - на тижні краєзнавства нам подарував Михайло Жирохов, історик, військовий журналіст.

Чернігівська обласна бібліотека для дітей вдячна авторам за їх роботу і подарунки, адже саме книги, написані свідками подій є правдивими, пронесеними крізь призму свого серця, і тому найбільш цінними, як джерело достовірної інформації.

Категорія: Події | Переглядів: 274 | Додав: estet | Теги: Чепурний В. | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2022  »