Головна » 2022 » Жовтень » 12 » Якби дівчата правили інтернетом: підвищуємо свої знання і навички

Якби дівчата правили інтернетом: підвищуємо свої знання і навички
З 4 по 6 жовтня на базі Національної бібліотеки України для дітей відбувся триденний онлайн-курс «Якби дівчата правили інтернетом» у рамках ініціативи Meet and Code за підтримки Ресурсного центру ГУРТ у співпраці з організаціями TechSoup, Haus des Stiftens gGmbH та SAP (System Analysis and Program Development).

Основна мета курсу – навчитися створювати безпечні інтерактивні інтернет-ресурси. До участі долучилися як бібліотекарі, так і читачі бібліотек.

Учасники курсу оволоділи навичками створення різноманітних завдань та вправ, навчилися створювати вікторини, ребуси, хмарки слів та здобули багато корисних умінь.

Створений спільно інтерактивний продукт був розміщений на дошці сервісу «Padlet»

Працівники Чернігівської обласної бібліотеки для дітей також долучилися до навчання, результати якого не змусили себе чекати. Набуті знання і навички вже активно застосовуються в нашій роботі.

Всі учасники курсу отримали сертифікати. Заняття проходили на платформі ZOOM.
Курси пройшли в рамках підвищення кваліфікації бібліотечних працівників для якнайкращого обслуговування нашого читача.

Категорія: Події | Переглядів: 285 | Додав: estet | Теги: бібліотекарі, навчання, підвищення кваліфікації | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2022  »