Головна » 2021 » Липень » 06

жаба бавить жабеня
обіймає лапкою
називає жабкою!

Літо – дивовижна пора року, адже є можливість погрітися на сонечку, побігати босоніж по теплому пісочку та похлюпатися в річці або в озері.
І ось саме біля водойм живуть дуже цікаві мешканці, які вміють вправно стрибати, а деякі - навіть літати. Це звичайнісінькі жабки.

Завітавши до читацької альтанки «Літо з книгою», діти дізналися цікаві факти з життя цих земноводних. А перевірити, чи дійсно жабки вміють гарно стрибати, юні читачі змогли зробивши власноруч веселе жабеня із паперу методом орігамі.

Приємним бонусом для дітей стала незвичайна школа малювання, де кожен охочий зміг намалювати або розфарбувати жабку на власний розсуд. ... Читати далі »
Категорія: Події | Переглядів: 368 | Додав: estet | Дата: 06.07.2021 | Коментарі (0)

«  Липень 2021  »