Головна » 2021 » Квітень » 26 » Твій біль, Україно, – Чорнобиль

Твій біль, Україно, – Чорнобиль
26 квітня минає 35 років з дня жахливої техногенної катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції на території України, якій присвоїли сьомий, найвищий рівень складності за Міжнародною шкалою ядерних подій.

Книги «Реактори не вибухають. Коротка історія Чорнобильської катастрофи» Катерини Міхаліциної та Станіслава Дворницького (науково-популярне видання для середнього і старшого шкільного віку), «Квіти біля четвертого» Катерини Міхаліциної (літературно-художнє видання для молодшого і середнього шкільного віку), «Чорнобильський пес Аксель» Анатолія Андржеєвського (книжка усім охочим до правди та часоподорожей) з фонду Чернігівської обласної бібліотеки для дітей об’єднані однією-єдиною спільною трагічною темою: «Твій біль, Україно, – Чорнобиль».

Категорія: Корисно знати | Переглядів: 362 | Додав: estet | Теги: книги, чорнобильська трагедія | Рейтинг: 0.0/0

«  Квітень 2021  »