Головна » 2021 » Квітень » 5 » Рушник на калині (Ганна Арсенич-Баран. Пам'ятаймо...)

Рушник на калині (Ганна Арсенич-Баран. Пам'ятаймо...)
Як і вся культурна спільнота Чернігова, Чернігівська обласна бібліотека для дітей з сумом дізналася про непоправиму втрату – померла відома в місті філологиня, письменниця, поборниця української мови Ганна Арсенич-Баран.

Ганна Василівна – з Івано-Франківщини, але переїхавши в наше місто, полюбила його всім серцем. Ось як згодом письменниця освідчиться нашому місту: «Він широко розкидав ремена на Деснянські пагорби й, ніби велетень після раті, спочивав від липневої спеки. Я покохала його. Так закохуються молоді дівчата в зрілих мудрих мужів. Цей муж був сильний, але й ніжний, бо тримав на своїх долонях такі тремтливі споруди, що вони здавалися метеликами, різнобарвними й тендітними». Ця любов надовго».

Вона полюбила Чернігів, як любила Україну, і намагалася донести світу свою любов. Вся її творчість пронизана світлом, любов’ю і молитвою.

«Я шукала себе
серед ніжних лілей –
серед юності.
між чарівних троянд –
серед молодості.
між жагучих жоржин –
серед кохання.
поміж яблуні квіт –
я знайшла себе в материнстві».

Чернігівська обласна бібліотека для дітей має книги поетеси, які завжди користувалися попитом серед читачів. В нашому фонді є навіть одна із автографом авторки - «Тиха вулиця вечірнього міста», де Ганна Василівна написала: «Бажаю читачам любові й наснаги, щастя й натхнення, успіхів і весняних усмішок». Така вона й була – жінка-весна… Пам’ятаймо!

Категорія: Події | Переглядів: 433 | Додав: estet | Теги: Арсенич-Баран Г. | Рейтинг: 0.0/0

«  Квітень 2021  »