Головна » 2021 » Листопад » 4 » «Осінь, ви і осінній я…». Читаємо і слухаємо поезію Миколи Вінграновського. (Аудіо-проєкт «Читай рідне. Читай рідною»)

Восени, а саме у листопаді природно і так доречно почитати і послухати неперевершену поезію Миколи Вінграновського.

Писати вірші він почав у студентські роки. Автор поетичних збірок "Сто поезій", "Поезії", "На срібнім березі", "Київ", "Губами теплими і оком золотим", "Цю жінку я люблю", повістей "Первінка", "Сіроманець", "У глибині дощів", "Літо на Десні" і роману "Северин Наливайко".

В останні роки життя Микола Вінграновський з великою радістю писав вірші для дітей і про дітей. Лауреат Шевченківської премії 1984 року за вірші для дітей, літературної премії «Благовіст», премії Фундації Антоновичів (США).

7 листопада 2021 року виповнюється 85 років від дня народження Миколи Вінграновського.

«Може бути, що мене не буде…», - написав він в одному своєму вірші. І все ж таки звучить і буде звучати його прекрасна, особлива поезія.

Аудіо-проєкт «Читай рідне. Читай рідною» Чернігівської обласної бібліотеки для дітей пропонує аудіо-читанку поезії Миколи Вінграновського «Сеньйорито акаціє, добрий вечір». Читає завідувачка відділу обслуговування учнів 5 – 9 класів Чернігівської обласної бібліотеки для дітей Оксана Трухан.

Категорія: Творці і твори | Переглядів: 353 | Додав: estet | Теги: аудіо-читанка, Вінграновський М. | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2021  »