Головна » 2022 » Вересень » 7 » Нагородження переможців І обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Лідер читання 2022»

В Чернігівській обласній бібліотеці для дітей вітали з перемогою найактивніших учасників Всеукраїнського конкурсу «Лідер читання 2022».

Щороку його організовує Національна бібліотека України для дітей. Цьогоріч він проходить в рамках відзначення 300-річчя від дня народження Григорія Сковороди. Конкурс має два тури.

Для любителів читання Чернігівської області І обласний тур організувала і провела Чернігівська обласна бібліотека для дітей. Він тривав з 1 липня до 24 серпня 2022 року.

Взяти участь в ньому виявили бажання 22 читача з різних регіонів області. Усього бібліотека підготувала 5 завдань:

І - Конкурс відгуків на улюблену книгу «Відгукнися, читачу!»;
ІІ – Онлайн-вікторина «Що ти знаєш про нашу бібліотеку?»;
ІІІ – Гра-пошук «Що сказав Сковорода?»;
ІV – Краєзнавча вікторина «Моя країна – Україна! Чернігівщина – мій рідний край»;
V – Творча майстерня «Квітка соняха».

Любителі читання активно і творчо виконували завдання, за що отримували бали. За підсумками у лідери вийшло четверо учасників, які розділили між собою І, ІІ і ІІІ місця.

ІІІ місце посіли - Смовський Максим з міста Остер та Бушко Анастасія з Чернігова;
ІІ місце - Бушко Марія з Чернігова;
І місце – Яковищенко Анастасія з міста Чернігів, яка вийшла у другий Всеукраїнський тур конкурсу, що організовує Національна бібліотека України для дітей.

Нагородила та привітала з перемогою лідерів читання голова журі І обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Лідер читання 2022» - директор Чернігівської обласної бібліотеки для дітей Клюй Тамара Миколаївна.

Для бібліотеки це справжнє свято. Бо що може бути кращим, ніж активний талановитий читач, який не просто любить читати, а ще й бере участь у бібліотечних заходах і конкурсах. А що думають про конкурс і читання наші переможці? Про це – у нашому відео-інтерв’ю.

Категорія: Події | Переглядів: 201 | Додав: estet | Теги: інтерв'ю, Лідер читання, переможці | Рейтинг: 0.0/0

«  Вересень 2022  »