Головна » 2022 » Вересень » 22 » Любецький з’їзд князів в історії України: презентація книжкової виставки в Чернігівській обласній бібліотеці для дітей

 

 

 

 15:15
Любецький з’їзд князів в історії України: презентація книжкової виставки в Чернігівській обласній бібліотеці для дітей
Продовжуючи Тиждень краєзнавства, присвячений Дню міста, у бібліотеці пройшла презентація краєзнавчої предметно-ілюстративної книжкової виставки «Любецький з’їзд князів в історії України».

Виставка складається з двох розділів:

• Перший – розкриває археологічні і історичні аспекти розвитку міста Любеч в 11-12 століттях, його роль в політичній історії Київської Русі, економічному і культурному житті країни. Інформація розкривається не тільки за допомогою книг, але і знахідок з розкопок у Любечі, проведених у різні роки.
• Другий розділ надає інформацію безпосередньо про сам з’їзд, його учасників, причини і основні результати. У розділі маємо книги з біографіями князів, які зорганізували ці збори, про їхній політичний вплив і іншою цікавою інформацією.
Виставка гарно ілюстрована і представлена рідкими виданнями, в тому числі і ксерокопіями фото та інформативного матеріалу про багаторічні розкопки в Любечі.


Багато інформації читач може взяти з рідкісного на сьогоднішній день видання «Любецький з’їзд князів 1097 року в історичні долі Київської Русі», який включає матеріали Міжнародної наукової конференції, присвяченої 900-літтю з’їзду князів Київської Русі.

Збірка праць «Слов’яни і Русь: археологія та історія» містить роботи провідних вітчизняних і зарубіжних дослідників з головних питань історії, археології, культури Давньої Русі, в тому числі і стаття А.Л.Казакова «Чернігів-Любеч: південно-західний кордон літописних сіверян», яка дає детальну інформацію щодо політичного становища на південно-західному кордоні давньоруської держави.

Справжніми знахідками кожної книжкової виставки стають першоджерела. Так і на нашій виставці представлено декілька видань «Повісті минулих літ», а також «Радзивиловський літопис», з яких ми черпаємо неупереджену інформацію.

Виставка презентувалася колективу бібліотеки і викликала велику зацікавленість.

Згодом вона презентуватиметься на семінарах, навчаннях, а також для нашого головного читача – дітей, на позакласних заходах.
QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Категорія: Події | Переглядів: 229 | Додав: estet | Теги: тиждень краєзнавства, Любеч, книжкова виставка | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Наші сторінки
сторінка Фейсбуку Чернігівська обласна бібліотека для дітей Твіттер Чернігівська обласна бібліотека для дітей
Меню сайту
Вітаємо

Дорогі друзі!

Шановні читачі і поки ще не читачі нашої бібліотеки! Нам вже 120, ми – найстарша дитяча бібліотека в Україні. І водночас – одна з найсучасніших. Кожна дитина, кожна родина може отримати в нашій бібліотеці те, що потрібно – від рідкісних видань і бестселерів дитячого книжкового ринку до сучасних технологій для роботи в світових інформаційних системах. Адже шлях до успіху пролягає через бібліотеку. «Читай – дивуйся, пізнавай!»

З повагою
директор бібліотеки
Тамара Клюй

Інформація

Календар
«  Вересень 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Анонси

Форма входу
Логін:
Пароль:
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0