Головна » 2020 » Серпень » 11 » Комп’ютерні історії та Урок № 4 ("З комп’ютером на ТИ!")

Комп’ютерні історії та Урок № 4 ("З комп’ютером на ТИ!")
Як завжди, цікаві факти про комп’ютери:

Сьогодні Стів Возняк святкує 70-річчя.
Співзасновник компанії Apple та конструктор першого персонального комп'ютера Стів Возняк народився 11 серпня 1950 року в Каліфорнії. Його батьки родом із США, проте прадідусь був емігрантом. Про українське коріння на конференції в Києві Стів Возняк сказав так: «Багато хто в мене запитує: Стів, ти поляк? Бо моє прізвище Возняк. Я відповідаю: Ні, я – українець. Я завжди знав, що моє прізвище – українське. Все своє життя я хотів приїхати до України. Я деякою мірою бажав би бути українцем».
Зараз проживає в Каліфорнії.

А зараз до навчання!

Урок № 4: Основи програмування на Java - Змінні, типи змінних (Українською)

У цьому уроці ви дізнаєтесь:

- що таке змінна;
- що таке тип змінної;
- що таке назва (ім’я) змінної;

та ще багато іншого.

Матеріали каналу «Віртуальна школа»

Категорія: З комп’ютером на ТИ | Переглядів: 579 | Додав: estet | Теги: з комп'ютером на ТИ | Рейтинг: 0.0/0

«  Серпень 2020  »