Головна » 2021 » Серпень » 12 » Книжковий драйв для молодих

Книжковий драйв для молодих
Свято Міжнародний день молоді засновано на рівні ООН в 1998 році і відзначається у другій декаді серпня. Святкові заходи Дня молоді присвячені розвитку рішень і висвітленню проблем молоді, захисту їх прав і свобод в міжнародному аспекті.

Міжнародний день молоді був встановлений Генеральною Асамблеєю ООН 17 грудня 1999 року за пропозицією Всесвітньої конференції міністрів у справах молоді, що відбулася в Лісабоні 8-12 серпня 1998 року.

Президент України переніс святкування Дня молоді в Україні на 12 серпня, щоб святкувати його разом з більшістю країн світу.

Перенесення дати є підтримкою прагнення української молоді до інтеграції у європейську спільноту, утвердження цінностей демократії та свободи, а також враховує ініціативу молодіжних організацій та рухів. Указ запрацює з 2022 року. Тобто 12 серпня День молоді в Україні відзначатимуть вже з наступного року.

Зазначимо, що святкувати День молоді у СРСР в останню неділю червня почали з 1958 року. Після проголошення Україною незалежності, відповідно до указу президента від 1994 року, цю традицію продовжили.

До Міжнародного дня молоді Чернігівська обласна бібліотека для дітей пропонує «Книжковий драйв для молодих».

Категорія: Корисно знати | Переглядів: 340 | Додав: estet | Теги: книжковий драйв, день молоді | Рейтинг: 0.0/0

«  Серпень 2021  »