Головна » 2021 » Серпень » 06

Запрошуємо до участі у конкурсі на здобуття Всеукраїнської літературної премії імені Всеволода Настайка.

Премію засновано Національною секцією Міжнародної Ради дитячої та юнацької книги (UA IBBY), Національною бібліотекою України для дітей, ГО «Українська асоціація працівників бібліотек для дітей» та родиною Всеволода Нестайка за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України для відзначання сучасних українських дитячих письменників.

До розгляду приймаються видання 2020-2021 років.

Детальні умови читайте у Положенні. Бажаємо натхнення та успіху!

про Всеукраїнську літературну премію імені Всеволода Нестайка

1. Всеукраїнська літературна премія імені Всеволода Нестайка (далі — Премія)
заснована Національною секцією Міжнародної Ради дитячої та юнацької книги
(UA IBBY), Національною бібліотекою України для дітей, ГО Українська
асоціація працівників бібліотек для дітей та родиною Всеволода Нестайка за
підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України для
відзначання сучасних українських дитячих письменників.
... Читати далі »
Категорія: Події | Переглядів: 334 | Додав: estet | Дата: 06.08.2021 | Коментарі (0)

«  Серпень 2021  »