Головна » 2023 » Березень » 29 » «Елементарно! Науковий детектив». Долучися до розслідування і ти.

«Елементарно! Науковий детектив». Долучися до розслідування і ти.
У рамках пізнавального проєкту «ЕВРИКА! Знати, щоб цікаво жити» до вашої уваги книга Майка Барфілда «Елементарно! Науковий детектив».

Чи знаєш ти, що без грифеля твого олівця неможливе життя на Землі? Або що смертельно небезпечний елемент, за допомогою якого створили найжахливішу зброю в історії, також можна знайти у пляшці води?

Безліч цікавих фактів про те, з чого складається світ, ти можеш знайти у цій книзі. Атомні комікси покажуть, як кмітливі науковці відкривали елементи.

Автор розкриває найлегший і найцікавіший спосіб знайомства із Періодичною системою Менделєєва – долучитися до розслідування наукового детектива Шерлока Хімса. Разом ви знайдете і розпізнаєте всі 92 елементи-«злочинці», з яких складається цілий Всесвіт, проведете цікавезні хімічні досліди і дізнаєтеся багато дивовижних фактів про видатних учених. Долучайся до великого наукового детектива ШЕРЛОКА ХІМСА й досліджуй елементи в цій веселій захопливій книжці.

Фішки книги:
• книга у цікавий доступний спосіб знайомить із таблицею Менделєєва, розглядаючи окремо кожен елемент;
• автор наводить приклади і пропонує різноманітні досліди, які можна провести в домашніх умовах;
• більше не потрібно зазубрювати нудні біографії видатних хіміків, бо цікаві факти з їхнього життя можна прочитати у дотепному форматі коміксів;
• інформація подана з гумором, що допомагає легше засвоювати матеріал.

Книгу Майка Барфілда «Елементарно! Науковий детектив» можна знайти у фонді відділу обслуговування учнів 5 – 9 класів Чернігівської обласної бібліотеки для дітей.

Відео-гортанка книги:

Категорія: Нові книги | Переглядів: 139 | Додав: estet | Теги: гортанка, Барфілд М. | Рейтинг: 0.0/0

«  Березень 2023  »

Olenavolchenko