13:05 До ювілею Марії Примаченко. Про фантастичних звірів, плагіат та донати на ЗСУ. | ||||
![]() Відзначити ювілейну дату і відкрити для себе дивовижну творчість Марії Примаченко ми запросили у бібліотеку шестикласників однієї з шкіл міста. У відділі мистецтв діти ознайомилися з книжково-ілюстративною виставкою "Дивовижний світ Марії Примаченко", на якій ми зібрали альбоми репродукцій і книги, які розповідають про те, чому її постать особлива. Під час заходу - арт-знайомство "МАРІЯ ПРИМАЧЕНКО - (НЕ) ГЕНІАЛЬНА ХУДОЖНИЦЯ? Про фантастичних звірів, плагіат та донати на ЗСУ" - кожен із присутніх мав змогу відповісти для себе на питання: Чи є Марія Примаченко геніальною? Якою б не була відповідь, беззаперечним залишається той факт, що вона повністю самобутня, унікальна. Приймаченко представляє стиль наївного народного стилю (примітивізму) — в його основі лежать українські казки, легенди та оповідання. Її картини не залишають людей байдужими і вона продовжує робити свій вклад в українську культуру навіть після смерті. Тож все це точно робить її однією з найвизначніших особистостей українського мистецтва. Ще див. блог https://mistetski-prostir.blogspot.com/2024/01/blog-post_12.html ![]() ![]() ![]()
| ||||
|
Всього коментарів: 0 | |