16:40 До Дня Соборності України | ||||
![]() Учні дізналися, що 22 січня 1918 року Україна стала самостійною, вільною державою. А через рік, 22 січня 1919 року, було проголошено злуку всіх українських земель в одну спільну Соборну Українську державу. Західна Україна об’єдналася з Наддніпрянською для того, щоб міцніти й розбудовувати власну державу. Це свято показує, що усі ми – діти однієї великої України і бажаємо жити в згоді-злагоді, що єдність і свобода робить нас гідними нащадками історії та надією на щасливе майбутнє України. Дітей зацікавили історичні факти про свято, книжкова виставка «Соборна – значить єдина!». Були вони також активними в патріотичних руханках. Соборність - надзвичайно важлива, оскільки об’єднання українських земель було давньою заповітною мрією нашого народу. І сьогодні ми також виборюємо свою свободу. ![]() ![]() ![]()
| ||||
|
Всього коментарів: 0 | |