Головна » 2022 » Вересень » 1 » День знань – свято всіх поколінь

День знань – свято всіх поколінь
Чернігівська обласна бібліотека для дітей вітає всіх із Днем знань, який, нажаль, цьогоріч проходить в умовах війни. Але діти – майбутнє країни, нашої нації. Тому бібліотека, як завжди, святкує свято знань зі своїми читачами.

До уваги малечі було підготовлено низку заходів, які виявилися цікавими, веселими і пізнавальними.

На одному з майданчиків міста була організована книжкова виставка «Україна вистоїть і переможе!». Діти із задоволенням розглядали книжки, цікавилися як записатися у бібліотеку, щоб взяти їх додому почитати.

Малеча разом із мамами долучились до майстер-класу «Мій український прапорець».

Зацікавила торбинка побажань «Цікавий гороскопчик», яка допомогла дізнатися передбачення на вересень.

Ніхто із присутніх не залишився без подарунка - патріотичного браслета у синьо-жовтих кольорах та українського прапорця. Захід супроводжувала патріотична музика. Батьки і діти були дуже задоволені від участі у заході.

Перший дзвінок і початок нового начального року - свято, яке об’єднує всі покоління.
Наші діти - справжні патріоти, із задоволенням співали українських пісень і прийняли участь в усіх запропонованих заходах. Сьогоднішнє покоління дітей, яке росте і виховується у військових страшних буднях, це покоління, яке буде будувати сильну, вільну і незалежну країну.

Україна вистоїть і переможе!

Категорія: Події | Переглядів: 197 | Додав: estet | Теги: 1 вересня | Рейтинг: 0.0/0

«  Вересень 2022  »

estet