Головна » 2024 » Січень » 5 » День зимової казки



14:56
День зимової казки
На канікулах до Чернігівської обласної бібліотеки для дітей на День зимової казки завітали школярики. Вони поринули у світ дивовижних книжок. Заінтригувала казка «Пан Ніхто» відомого письменника Ігоря Калинця. Читачам було цікаво дізнатися, що ж то за дивний пан, який оселився у загубленій рукавичці і чому ніхто не може побачити його?

Захопила весела пінгвіняча повість Сергія Товстенко «Пташка Пін на прізвисько Твін». Історія про черепаху, яка не любила зиму, Кеті Гадсон «Гучна зимова сплячка», переконала дітей, що і взимку трапляється багато захопливого і чарівного, особливо коли поряд добрі друзі! Зачарувала збірка «Снігова зіронька» з віршами, оповіданнями й казками про зиму. Школярі дізналися про народні прикмети, прислів’я й приказки.

Діти були активними у відгадуванні зимових загадок, малювали та читали біля «печі». Всі були у захваті від лялькової вистави «Пригоди новорічного Колобка» та із задоволенням фотографувалися з її героями.

У книг немає канікул! Вони чекають на нових читайликів…




QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.




Категорія: Події | Переглядів: 150 | Додав: estet | Теги: казка | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Наші сторінки
сторінка Фейсбуку Чернігівська обласна бібліотека для дітей Твіттер Чернігівська обласна бібліотека для дітей
E-Книжки
Меню сайту
Вітаємо

Дорогі друзі!

Шановні читачі і поки ще не читачі нашої бібліотеки! Нам вже 120, ми – найстарша дитяча бібліотека в Україні. І водночас – одна з найсучасніших. Кожна дитина, кожна родина може отримати в нашій бібліотеці те, що потрібно – від рідкісних видань і бестселерів дитячого книжкового ринку до сучасних технологій для роботи в світових інформаційних системах. Адже шлях до успіху пролягає через бібліотеку. «Читай – дивуйся, пізнавай!»

З повагою
директор бібліотеки
Тамара Клюй

Календар
«  Січень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Форма входу
Мистецький простір

Про Мову

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0