Головна » 2022 » Вересень » 8 » Читання книг – найкращий засіб від турбот, тривожності і стресу. Збірка оповідань братів Капранових «Зоряний вуйко».

Чернігівська обласна бібліотека для дітей продовжує проєкт для підтримки психологічного здоров’я своїх читачів за допомогою рекомендацій щодо читання під час війни.

Сьогодні увазі користувачів збірка оповідань братів Капранових.
«Зоряний вуйко» – збірка пригодницьких оповідань для середнього та старшого шкільного віку братів Капранових, до якої увійшли «Битий шлях», «Битий шлях-II», «Зоряний вуйко», «Люб’язна Солоха», «Сон», «Причинна», «Гайдамака», «СОН-6», «Княжич», «Москалева криниця».

Ой, горе тій чайці,
Чаєчці-небозі,
Що вивела чаєняток
При битій дорозі.

А йшли чумаченьки,
На скрипочку грали,
Вони ж тії чаєнята
З собою забрали.

А чаєчка в’ється,
Об дорогу б’ється,
К сирій землі припадає,
Чумаків благає:

- Ой ви, чумаченьки,
Ви добрії люди,
Верніть мені чаєнята,
Бо горе вам буде.

- Не вернемо, чайко,
Не вернемо, наша:
Поварили чаєнята,
Була добра каша.

(Брати Капранови. «Битий шлях»)

Чи можуть у майбутньому знову з’явитися чумаки? Так – відповідають брати Капранови. З кожним роком сонце все лютіше палить землю, і не виключено, що людям врешті-решт доведеться заховатися від нього у глибокі катакомби. Але і тоді знайдуться сміливці, які збиратимуться у валки і знову ходитимуть по сіль – через покинуті міста, висохлі річища та озера. І так само, як колись, подорожі їхні будуть повними пригод і небезпек…

А може все буде зовсім інакше – людство навчиться жити у згоді з природою, засвоїть інші планети і галактики. Тоді для захисту космічних українців буде створена Українська Галактична служба, а агент цієї служби – Мамай – героїчно боротиметься з міжпланетними терористами.

У цій книзі є багато варіантів майбутнього, але найцікавішою виявиться незвичайна, магічна версія сьогодення.

Чи може ти думаєш, що справжня магія залишилася лише у минулому?..

Поринувши у фентезійний світ «Зоряного вуйка» братів Капранових, любий читачу, ти на деякий час звільнишся від турбот, тривожності, стресу та отримаєш справжню насолоду. Тож рушай до бібліотеки і читай!

Категорія: Корисно знати | Переглядів: 277 | Додав: estet | Теги: Капранови, війна, читання | Рейтинг: 0.0/0

«  Вересень 2022  »