17:09 Бібліотека продовжує свою волонтерську діяльність | ||||
![]() Чернігівська обласна бібліотека для дітей доєдналася до акції, яку оголосив капелан Євген Орда та передала до храму Св. Мч. Івана Воїна ковдри, пледи, коцики, які були зібрані колективом та небайдужими відвідувачами бібліотеки. Деякі із зібраних речей речі - плетені шкарпетки, солодощі, чай, кава, ліки, вологі серветки – безпосередньо отримають військовослужбовці однієї із бригад, що знаходиться на східних кордонах нашої держави. Бібліотека продовжує свою волонтерську діяльність. Працівники донатять, плетуть маскувальні сітки, шкарпетки… На зимових канікулах до цієї доброї справи приєдналися учні однієї зі шкіл міста та постійні читачі бібліотеки.
| ||||
|
Всього коментарів: 0 | |