Головна » 2022 » Лютий » 3 » Артист із кулею у серці: 135 років від дня народження Леся Курбаса та 100 років від часу заснування театру «Березіль»

Леся Курбаса вважають фундатором нового українського театру. Його вклад у розвиток модерного театру прирівнюють до вкладу видатних європейських режисерІв. Однак, на відміну від них, через сталінський режим йому не вдалось повністю реалізувати свій потенціал.

Лесь Курбас став одним із найяскравіших представників Розстріляного відродження і загинув далеко за межами України.

З його непростою біографією та новаторством у світі українського театру знайомить пам’ятка юному читачеві від відділу мистецтв «Артист із кулею в серці», присвячена 135-річчю від дня народження знаного драматурга, режисера, актора Леся Курбаса та 100-річчю від часу заснування театру «Березіль».

Категорія: Події | Переглядів: 314 | Додав: estet | Теги: Курбас Л., театр Березіль | Рейтинг: 5.0/1

«  Лютий 2022  »