Головна » 2022 » Лютий » 10

День зимової казки відбувся у Чернігівській обласній бібліотеці для дітей.

На заходи завітали молодші школярі шкіл міста. Бабуся-казкарка познайомила з книжковою виставкою-загадкою «Хто-хто в рукавичці живе?»

Діти мали можливість заглянути у справжню рукавичку і знайти її мешканців. Учні охоче брали участь у казковій вікторині «Знайди героїв казки». За малюнками характеризували героїв казки.

Переглянули лялькову виставу «Рукавичка» і отримали книжкові закладки-запрошення у вигляді рукавички «До бібліотеки завітай – казку прочитай!» ... Читати далі »
Категорія: Події | Переглядів: 288 | Додав: estet | Дата: 10.02.2022 | Коментарі (0)

«  Лютий 2022  »

estet