Головна » 2023 » Березень » 17 » Агресивні субкультури: що з цим робити? Проєкт «Психолог радить»

Агресивні субкультури: що з цим робити? Проєкт «Психолог радить»
Нещодавно нашу країну сколихнули новини про агресивно налаштовані субкультури, які почали розноситися по всім ЗМІ та стали частиною обговорення у житті звичайних людей. Підлітки масово збирались у центрі українських міст і готувались влаштовувати сутички та бійки. Правоохоронні органи не допустили конфліктів і понад 700 учасників масового зібрання затримали й передали ювенальній поліції. Більшість із затриманих – неповнолітні.

Затримані називають себе учасниками «ПВК Редан» – це нова субкультура, яка поширилась нещодавно у Росії. Правоохоронці переконані, що дії «ПВК Редан» – це спроба росіян використати дітей для дестабілізації внутрішньої ситуації в Україні.

- Що таке «Редан» і що з цим робити?
- Як попередити небезпеки, які можна очікувати від агресивно налаштованих представників цієї субкультури?

На ці питання читачі нашої бібліотеки отримають відповідь, прочитавши статтю чернігівського практичного психолога Анни Половинник «Агресивні субкультури: що з цим робити?»

Категорія: Психолог радить | Переглядів: 147 | Додав: estet | Теги: «Редан», агресивні субкультури, Половинник А., психолог | Рейтинг: 0.0/0

«  Березень 2023  »