Головна » 2022 » Лютий » 21 » 21 лютого – Міжнародний день рідної мови.

21 лютого – Міжнародний день рідної мови.
До Міжнародного Дня рідної мови у Чернігівській обласній бібліотеці для дітей були проведені заходи з популяризації української мови «Одягни свою мову в красиві слова…»

Відбулася презентація книжкової виставки-віншування «Мова моя квітуча…». Представлені книги знайомлять з цікавими фактами про українську мову, фразеологізмами , з українськими словами в інших мовах.
Зацікавили книги відомих письменників : Івана Малковича, Зірки Мензатюк, Ганни Чубач та ін.

Мовно-пізнавальна круговерть: «Пізнаймо світ у слові» познайомила дітей з історією свята , вони дізналися скільки ж мов у світі, а ще скільки налічується тисяч слів у словнику української мови…

Були активними під час гри «Забави зі словами»

Школярі зрозуміли головне: щоб гарно знати свою мову, володіти словом, потрібно багато читати.

Тож розмовляймо, вивчаймо, шануймо і прославляймо українську нашу рідну мову!

Категорія: Події | Переглядів: 298 | Додав: estet | Теги: День рідної мови | Рейтинг: 0.0/0

«  Лютий 2022  »