Головна » 2020 » Серпень » 12 » 12 серпня – Міжнародний день молоді

12 серпня – Міжнародний день молоді
Молоді люди – це майбутнє держави! Сучасна молодь має великий потенціал, запал та енергію для розвитку особистості, ухвалення перших власних рішень, розбудови суспільства, формування молодого політикуму.

Міжнародний день молоді відзначають щороку 12 серпня. Свято започаткувала Генеральна Асамблея ООН у 1999 році. Ідейними натхненниками святкування стали учасники Всесвітньої конференції міністрів у справах молоді.

Міжнародний день молоді щороку має певну основну тематику. Цьогорічна тема Міжнародного дня молоді – «Молодь будує мир», яка присвячена внеску молоді в те, що стосується запобіганню конфліктів, змін у суспільстві, забезпеченню інклюзивності, соціальної справедливості та сталого миру.

З нагоди свята бажаємо усім молодим успіхів у навчанні, роботі, творчої енергії та міцного здоров’я!

Відео. БEZПорядок денний: Міжнародний день молоді

Відео. Міжнародний день молоді

Відео. Світ відзначає міжнародний день молоді

Категорія: Корисно знати | Переглядів: 454 | Додав: estet | Теги: день молоді | Рейтинг: 0.0/0