Головна » 2023 » Вересень » 4 » Запрошуємо до участі у обласному дитячому літературному конкурсі «Барвінкова, веселкова, найдорожча рідна мова»

Чернігівська обласна бібліотека для дітей запрошує талановитих юних поетів, письменників Чернігівщини до участі у обласному дитячому літературному конкурсі «Барвінкова, веселкова, найдорожча рідна мова» до дня української писемності та мови, який проводиться в рамках "Програми сприяння функціонування української мови як державної в Чернігівській області на 2023-2028 рр."..

Положення про конкурс

У Конкурсі беруть участь діти 11-18 років.

Конкурс проводиться з 1 вересня по 23 листопада 2023 року (День української писемності та мови).

Учасники готують прозовий або поетичний твір, який за темою відповідає певній номінації:

• «Українська – мова вільних людей» (Що мова значить для тебе? Чому важливо спілкуватися рідною мовою?)
• «Я – моя родина - Україна» (Ваші вірші, роздуми, оповідання на тему, що поєднує кожного з нас, наші родини. І що для вас означає Україна.)
• «Моя мова – моя зброя» (Що ми чекаємо від вас у цій номінації? Чекаємо ваші історії, роздуми про наше сьогодення; мрії про перемогу, молитви за наших захисників і віру у нездоланну силу духу нашого народу.)
• «Моєю мовою мріють, фантазують…» (Тут відкривається безмежний простір вашої фантазії, гумору. Ваші світи, ваші найпримхливіші мрії можуть здійснитися у ваших оповіданнях та віршах.)
• «Намалюю природу словами» (В цій номінації чекаємо від вас вірші, оповідання, казки про мальовничу красу рідного краю.)

Творчі роботи надсилаються в електронному вигляді до 13 листопада 2023 року на електронну адресу: metod1ostrovskogo@gmail.com на розгляд Головного журі.

Оголошення переможців Конкурсу 23 листопада 2023 року на День української писемності та мови.

Переможці Конкурсу нагороджуються дипломами та подарунками.

Категорія: Оголошення | Переглядів: 337 | Додав: estet | Теги: положення, мова, Конкурс | Рейтинг: 0.0/0

«  Вересень 2023  »