Головна » 2020 » Листопад » 5 » Забуттю не підлягає. Трагедія жертв голодомору на Чернігівщині



11:03
Забуттю не підлягає. Трагедія жертв голодомору на Чернігівщині
"Сьогодні не дай нам, Боже, забути про ті жахливі часи голодоморів не заради помсти, а задля того, щоб це ніколи не повторилося", - Олег Сіренко, настоятель церкви святих мучеників чернігівського князя Михаїла та його боярина Федора протоієрей.

Голодомор – не історична минувшина, а глибока демографічна і духовна рана, яка нестерпним болем пронизує пам'ять його очевидців і жертв. Українців позбавляли Батьківщини, мови, винищували родовід, обкрадали духовно.

Занадто багато безіменних могил в Україні. Маємо згадати трагічне минуле, повернути історичну справедливість – всенародно вшанувати та увічнити пам'ять убієнних голодомором селян.

Чернігівська обласна бібліотека для дітей продовжує видавничу серію «Обереги пам’яті”. Саме в ці дні, коли вся країна вшановує пам’ять невинно убієнних, ми представляємо вашій увазі черговий номер серії «Забуттю не підлягає» - дайджест "Забуттю не підлягає. Трагедія голодомору на Чернігівщині".




QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.




Категорія: Події | Переглядів: 675 | Додав: estet | Теги: голодомор, краєзнавчі дайджести | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Наші сторінки
сторінка Фейсбуку Чернігівська обласна бібліотека для дітей Твіттер Чернігівська обласна бібліотека для дітей
E-Книжки
Меню сайту
Вітаємо

Дорогі друзі!

Шановні читачі і поки ще не читачі нашої бібліотеки! Нам вже 120, ми – найстарша дитяча бібліотека в Україні. І водночас – одна з найсучасніших. Кожна дитина, кожна родина може отримати в нашій бібліотеці те, що потрібно – від рідкісних видань і бестселерів дитячого книжкового ринку до сучасних технологій для роботи в світових інформаційних системах. Адже шлях до успіху пролягає через бібліотеку. «Читай – дивуйся, пізнавай!»

З повагою
директор бібліотеки
Тамара Клюй

Календар
«  Листопад 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Форма входу
Мистецький простір

Про Мову

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0