Головна » 2023 » Червень » 1 » З Міжнародним днем захисту дітей!

З Міжнародним днем захисту дітей!
Хай завжди в усьому світі
Буде мир і щастя дітям,
Бо народжені вони
Для життя. А не війни!

Діти – це наше майбутнє, наше щастя. Кожна дитина потребує любові, турботи і батьківської ласки! У Міжнародний день захисту дітей Чернігівська обласна бібліотека для дітей бажає, кожній дитині мирного неба, міцної сім'ї і всього необхідного для безтурботного дитинства. Нехай дитячі посмішки завжди осявають їх обличчя, і кожен із маленьких мешканців нашої землі буде здоровим та щасливим.

Категорія: Події | Переглядів: 115 | Додав: estet | Теги: День захисту дітей | Рейтинг: 0.0/0

«  Червень 2023  »