Головна » 2014 » Серпень » 20 » З днем народження, країно!

З днем народження, країно!
Як ви гадаєте, яке улюблене свято нашої дітвори? Звичайно ж день народження! Бо це дійсно свято дитинства, наповнене сміхом, радістю, подарунками!
Особливий день народження відзначає наша незалежна Україна 24 серпня. І, як належить, напередодні свята бібліотека разом з дітлахами вшановувала рідну країну.
З днем народження, матусю Україно!
Сходить сонце радості й добра…
Україно, я твоя дитина,
Крапелька великого Дніпра.

Святково прикрашений читальний зал урочисто вітав вихованців ДНЗ №74. В програмі години державності «З днем народження, країно!» звучали українські пісні, вірші, поздоровлення, відбулась розповідь про символи України. Найбільше учасникам, яких налічувалось майже 50, сподобались участь у творчій майстерні і створення панно «Наш герб», а також мультфільми за мотивами українських народних казок.
Що ж кожен з нас може подарувати своїй країні, щоб вона стала кращою?
Необхідно берегти рідну природу, бути добрими до інших, старанно навчатись, говорити рідною мовою, пам’ятати історію і традиції народні, а найважливіше – любити Україну!
Як гарно вдихати повітря духмяне,
Дивитись на стиглі, квітучі поля,
І знати, що ти, моя ненько кохана,
Уже незалежна і вільна земля.

З Днем народження, Незалежна Україно!

Категорія: Події | Переглядів: 1168 | Додав: estet | Теги: День Незалежності | Рейтинг: 0.0/0

«  Серпень 2014  »