Головна » 2020 » Вересень » 7 » Всеукраїнський конкурс мультимедійних проєктів «Врятувати від забуття»

Всеукраїнський конкурс мультимедійних проєктів «Врятувати від забуття»
Департамент культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА запрошує до участі у щорічному XIV Всеукраїнському конкурсі мультимедійних проєктів «Врятувати від забуття».

Організатор – Міжнародний благодійний фонд національної пам’яті України спільно з центральними і місцевими органами влади та Київським міським будинком учителя. Мета – підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам’яті і подолання історичних міфів.

До участі запрошуються учні старших класів, студенти, учителі, молодіжні громадські організації та творчі спілки.

На конкурс приймаються індивідуальні або групові мультимедійні проєкти – аматорські документальні та ігрові фільми й відеоролики, тривалістю не більше 8 хвилин у форматі «avi». На початку роботи обов’язково вказати українською мовою назву відеоматеріалу та його авторів.

При використанні кадрів з фільмів, репортажів та інших відеоматеріалів, які не були зняті учасниками, необхідно зазначити автора відеоматеріалу.

Подані роботи не рецензуються та не повертаються. Конкурсні проєкти та заповнену окремим файлом у форматі .doc анкету учасника/учасників слід надсилати на адресу vriatuvaty-vid-zabuttia@ukr.net.

Дедлайн прийому заявок – 01.12.2020 року. Протягом грудня 2020 – січня 2021 року переможці визначатимуться компетентним журі в складі режисерів, професійних учителів та громадських діячів.

Урочисте відзначення відбудеться наприкінці січня 2021 року

Анкета учасника конкурсу мультимедійних проектів

«Боротьба за Українську державність: сімейні історії українців»

Якщо роботу виконала не одна людина (крім керівників), то анкети заповнюють усі автори, але надсилаються анкети одним файлом.

1. Назва роботи.
2. Прізвище, ім’я та по-батькові автора.
3. Місце навчання (назва навчального закладу і клас, група тощо).
4. Адреса місця навчання (з поштовим індексом).
5. Контактні телефони та адреси учасників проєкту.

Категорія: Події | Переглядів: 550 | Додав: estet | Теги: Врятувати від забуття | Рейтинг: 0.0/0

«  Вересень 2020  »