Головна » 2023 » Листопад » 29 » Всеукраїнська інформаційно-просвітницька тематична акцію «Національний тиждень читання»

Державна установа «Український інститут книги» з 04 до 10 грудня 2023 року проводить Всеукраїнську інформаційно-просвітницьку тематичну акцію «Національний тиждень читання», мета якої — консолідувати українське суспільство навколо читання як життєвої стратегії.

Цьогоріч гасло Акції — «Бути своїми», що означає зв’язок між поколіннями та демонструє силу єднання українців, згуртованих перед труднощами. Ми віримо, що зорганізована Акція стане прекрасною можливістю нагадати всім українцям про важливість читання як доступної та корисної практики дозвілля, професійного розвитку і соціальної адаптації, а її підтримка може бути сигналом солідарності представників книжкової індустрії України.

Чернігівська обласна бібліотека для дітей запрошує своїх читачів, друзів і партнерів долучитися до Акції, перш за все, шляхом участі у Флешмобі, який відбудеться з 4 по 10 грудня.

На вас чекають:

• Презентації книг;
• Відвідини книжкових виставок;
• Перегляд лялькових вистав, присвячених книзі і читанню;
• Обговорення прочитаних книжок;
• Творчі зустрічі з письменниками;
• Огляди нових книг в рамках проєкту «Бібліотечний синоптик»;
• Цікаві огляди і аудіочитання, присвячені 130-річчю від дня народження Миколи Хвильового.

Чекаємо на вас у бібліотеці на наших заходах і на сторінках соцмереж, де ви маєте змогу розповісти про свої читацькі вподобання. Єднаймося навколо книги і читання!
#тижденьчитання2023 #бутисвоїми

Категорія: Події | Переглядів: 97 | Додав: estet | Теги: бути своїми, національний тиждень читання, Акція | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2023  »