Головна » 2023 » Червень » 6 » Владислав Городецький. Архітектор та його химерний будинок

Владислав Городецький. Архітектор та його химерний будинок
4 червня виповнилося 160 років з дня народження легендарного зодчого Владислава Городецького. Найвідоміші з його творінь, як-от Будинок з химерами та Костел святого Миколая, давно є візитівками Києва. Дізнаймося ж про життя, цікаву особистість, сім'ю та різноманітні проєкти архітектора.

Підприємець, мандрівник і меценат, Владислав Городецький — найвідоміший архітектор України. Його Будинок з химерами, "музей з левами" NAMU, костел Святого Миколая в Києві, караїмська кенаса ("Будинок актора") — найвідоміші творіння, без яких неможливо уявити столицю. Найцікавіші факти з біографії архітектора розкриває Олесь Ільченко, журналіст, письменник, автор книги "Місто з химерами". Тут ви дізнаєтесь "9 фактів про Владислава Городецького, найвідомішого архітектора України"

- Про міфи навколо Городецького
- Про особистість архітектора
- Про маловідомі деталі "Будинку з химерами"
- Про біографію Городецького та його родини
- Про легенди Будинку з химерами
- Про бізнес-талант Городецького
- Про особисте та світське життя Городецького
- Про те, чому Городецький похований в Ірані
- Про будинки Городецького, які знають не всі

Владислав Городецький – творець унікальних архітектурних споруд - про архітектора та його унікальні проекти, що прикрашають міста та вважаються їх архітектурними перлинами.

Як створили Будинок з химерами – одну з наймістичніших споруд України
Автор: Ірина Чорнобривець

Відомі та невідомі будівлі Владислава Городецького у Києві: фото https://vechirniy.kyiv.ua/news/67198/

Надзвичайно цікаву і пізнавальну інформацію пропонуємо доповнити відео-матеріалами про Владислава Городецького:

Владислав Городецький. Біографія. Історія України!

Владислав Городецький – архітектор «Будинку химерами», збудованого для коханої дружини / ГРА ДОЛІ

Персона. Архітектор Владислав Городецький.

Категорія: Корисно знати | Переглядів: 112 | Додав: estet | Теги: Ю архітектор, Городецький В. | Рейтинг: 0.0/0

«  Червень 2023  »