Головна » 2024 » Квітень » 25 » Визначено переможців обласного туру Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Україна-мрія!»

Організаторами Конкурсу є Національна бібліотека України для дітей під патронатом Героя України, генерала Валерія Залужного та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

На розгляд обласного журі до Чернігівської обласної бібліотеки для дітей надійшло 70 робіт від 65 учасників із бібліотек Чернігівщини. Діти творили образ омріяної України за допомогою фарб, фломастерів, олівців, тканини, паперу, пластику, викладали думки та ділилися мріями в описах та есе. Найбільш робіт отримали у категорії «Малюнок».

ПЕРЕМОЖЦІ Конкурсу:

Категорія «Малюнок»

у віковій групі 7-13 років:

- Маріанна КРАВЧЕНКО (с.Жуківка, Куликівська громада)
- ГРАН-ПРІ - Ангеліна ПАВЕЛКО (м.Носівка, Ніжинський район)
- Відзнака від ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ БІБЛІОТЕКИ ДЛЯ ДІТЕЙ - Софія ХАЛІМОН (м. Чернігів)

у віковій групі 14-18 років:

- Оля ЛЕВЧУК (с.Макошине, Корюківський район, Менська ТГ)
- ГРАН-ПРІ - Карина ГУЛЕНКО (м.Носівка, Ніжинський район)

Категорія «Вироби декоративно-прикладного мистецтва»

- Колективна робота:
Омельчук Наталія; Павловська Анастасія; Повидиш Єгор; Рядська Діана; Череп Маргарита, (учні 3 класу Досліднянської гімназії Носівської міської ради), «Настане ранок чистий, переможний! Потягне соняшник голівку у блакить! Розквітне наша Україна! Покаже світові свою величну міць!».

- ГРАН-ПРІ - Колективна робота: Севостьянова Ірина; Омельчук Наталя; Рядська Діана; Братченко Світлана, КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» Носівської міської ради Чернігівської області, «Птахоферма під мирним небом».

- Відзнака від ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ БІБЛІОТЕКИ ДЛЯ ДІТЕЙ
Колективна робота: Учасники гуртка «Умільці» КПНЗ «Центр дитячої а юнацької творчості» (с. Лосинівка, Ніжинський район) «Все моє, все зветься Україна».
- Колективна робота: Учні 5-А та 5-Б кл. Куликівського ліцею (с.Куликівка, Чернігівський район).

Категорія «Текстовий опис»

у віковій групі 7-13 років:

- Артем СОКОЛ (м.Носівка, Ніжинський район)
- ГРАН-ПРІ - Вадим ВАКУЛКО (м.Ніжин)

Категорія «Віртуальна модель або відеосюжет»

у віковій групі 7-13 років:

- Єсенія КОВАЛЬОВА (м. Остер)

у віковій групі 14-18 років:

- Ірина ПЕСКОВА (с.Синявка, Менська ТГ)

Конкурсні роботи переможців надіслані в Національну бібліотеку України для дітей для участі у підсумковому Всеукраїнському турі.

Оголошення та нагородження переможців фіналу відбудеться 31 травня 2024 року на урочистостях в переддень Міжнародного дня захисту дітей.

Щиро вітаємо переможців та бажаємо удачі у фіналі та здійснення мрій!

Категорія: Події | Переглядів: 69 | Додав: estet | Теги: переможці, Конкурс, Україна-мрія | Рейтинг: 0.0/0

«  Квітень 2024  »