Головна » 2023 » Червень » 1 » Визначені переможці обласного конкурсу дитячих малюнків «Я намалюю Україну без війни»

Завершився обласний конкурс дитячого малюнка «Я намалюю Україну без війни», присвячений Міжнародному Дню захисту дітей, організований Чернігівською обласною бібліотекою для дітей, Чернігівським обласним художнім музеєм імені Григорія Галагана та Чернігівською дитячою художньою школою за підтримки Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської облдержадміністрації.

Тема конкурсу - дитяче світобачення мирного життя в Україні.

До участі були запрошені діти від 3 до 16 років. Конкурс проводився з 20 березня по 1 червня у два тури.

Діти через малюнок висловили думки і власне світобачення мирного життя в країні, про що свідчить велика кількість надісланих робіт на розгляд обласного журі конкурсу, а це - 233 роботи від 223 учасників - дітей Чернігівщини, з них 9 робіт – комп’ютерна графіка. Малюнки виконані гуашшю або аквареллю, кольоровими або простими олівцями, фломастерами, за допомогою комп’ютерної графіки. Роботи вийшли яскравими, цікавими, не схожими одна на одну, але всіх поєднала мрія про Перемогу!

Молодша категорія 3-6 років:

I місце – Гасанова Софія, 6 років, с.Вертіївка
II місце – Почкай Софія, 6 років, смт.Куликівка
II місце – Чернявська Діана, 6 років, м.Чернігів
III місце – Єфименко Роман, 6 років, м.Чернігів
III місце – Сидоренко Поліна, 6 років, м.Чернігів

Середня категорія 7-12 років:

I місце – Гариго Юлія, 9 років, м.Чернігів
II місце – Халімон Софія, 9 років, м.Чернігів
II місце – Товстоп’ятова Амалія, 10 років, с.Вертіївка
III місце – Мисик Діана, 11 років, м.Городня
III місце – Боровик Мирослава, 11 років, м.Чернігів

Старша категорія 13-16 років:

I місце – Василець Оксана, 13 років, м.Чернігів
II місце – Мороз Катерина, 14 років, смт. Сосниця
II місце – Бистревська Аліна, 13 років, м.Городня
III місце – Коваленко Софія, 14 років, м.Чернігів

Комп’ютерна графіка:

Велічко Марія, Чернігівська міська школа мистецтв імені Любомира Бондарука.

Відзнака журі:

Чех Кіра, 9 років, м.Чернігів

Після урочистого нагородження переможців, малюнки презентуватимуться на виставці у Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана.

Вітаємо всіх учасників і переможців зі справжнім святом творчості, мрій, фантазій, добра, кольорів і надій!

Категорія: Наші конкурси | Переглядів: 501 | Додав: estet | Теги: конкурс малюнків, я_намалюю_Україну_без_війни | Рейтинг: 0.0/0

«  Червень 2023  »

estet