Головна » 2017 » Січень » 30 » Виставка-подорож "Японія – країна сонця і сакури"

Виставка-подорож "Японія – країна сонця і сакури"
2017 рік – рік Японії в Україні/ В обласній бібліотеці для дітей відкрилася виставка-подорож „Японія – країна сонця і сакури”.
А що наші діти знають про цю далеку загадкову країну вранішнього сонця? Метою виставки було познайомити дітей з історією, традиціями, культурою, літературою країни. А ще юні відвідувачі на мапі знаходили розташування Японського архіпелагу, де на семи тисячах островів живе 130 мільйонів японців. Японія – безумовний лідер у сферах роботехніки, високих технологій та біомедицини, що разом із непорушними традиціями робить цю країну неповторною.
На презентацію були запрошені найактивніші читачі бібліотеки, які не тільки стали учасниками чайної церемонії, а й намагалися вивчити декілька слів японською. Та найцікавіша зустріч із Японією чекає на сторінках книжок!

Категорія: Події | Переглядів: 1080 | Додав: estet | Теги: Японія | Рейтинг: 0.0/0

«  Січень 2017  »

Olenavolchenko