Головна » 2024 » Лютий » 12 » Виставка-містерія «Дракони у бібліотеці»

Виставка-містерія «Дракони у бібліотеці»
2024 - рік Дракона. Дітей завжди тягне до фантастичних істот. Це і феї, і гноми, і, зрозуміло дракони. Вони - величні, могутні і різноманітні створіння, нерідко стають героями художніх творів.

На прохання читачів у Чернігівській обласній бібліотеці для дітей організована книжкова виставка-містерія «Дракони у бібліотеці». Тут зібрані історії про драконів українських авторів Сашка Дерманського, Наталі Ліщинської, Лариси Ніцой, Каті Штанко, світових письменників Луї Стовелла, Крессида Ковелла, Кейті О`Нілл та інших.

Ці книги – чудова нагода дізнатися більше про міфічних істот, які так подобаються всім. Запрошуємо поринути в захопливу мандрівку таємничим світом драконів! Тільки обережно!!! Тут зачаїлися дракони…

Переглядів: 55 | Додав: estet | Теги: дракони у бібліотеці | Рейтинг: 0.0/0

«  Лютий 2024  »