17:34 Виставка книжкових снів «Казочка під подушку» | ||||
![]() На виставці зібрані найдобріші історії українських та світових письменників, які стануть у пригоді саме для вечірнього читання. Читання книг змалечку – затишна і приємна родинна традиція! Читаючи дитині казки, ви не тільки розвиваєте її, а й показуєте свою любов та піклування. Під лагідною подушечкою ви знайдете такі ж лагідні та милі історії. Лягати спати з ними зовсім не нудно. Прочитані на ніч, історії подарують вашій дитині добрі сни, почуття спокою та захищеності. Приємного читання! ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
| ||||
|
Всього коментарів: 0 | |