Головна » 2020 » Грудень » 31 » Вікторинка про ялинку!

Вікторинка про ялинку!
Струнка, пишна, пахуча новорічна ялинка – справжня окраса новорічних свят. Свіжа, принесена в дім з зимового морозу, вона, наче казкова лісова принцеса, приносить з собою в дім святковий настрій. Ялинку встановлюють у кімнаті на видноті та починають прикрашати.

Зігріта домашнім теплом, ялинка розливає навкруги м’який затишний аромат хвої, який створює для всіх – і дорослих, і малечі – чудовий святковий настрій.

Дуже добре, що деякі люди наряджають новорічні ялини у дворі або просто на вулиці, не зрубуючи їх. І кожного наступного року така ялинка, наче стара добра знайома, що підросла за цей час, приходитиме в гості відзначати свята знов і знов!

А ми пропонуємо вам відповісти на питання онлайн «Вікторинки про ялинку» і бажаємо всім щасливих свят!

Веб-посилання: https://learningapps.org/display?v=pr4440oyt20

Категорія: Корисно знати | Переглядів: 393 | Додав: estet | Теги: ялинка, вікторина | Рейтинг: 0.0/0

«  Грудень 2020  »