Головна » 2020 » Травень » 21 » Віктор-Марі Гюго - національна гордість Франції

Віктор-Марі Гюго - національна гордість Франції
Завжди любіть одне одного всією душею.
В світі немає майже нічого, окрім любові.
(В.Гюго)

Минуло 135 років від дня смерті Віктора Гюго, а його твори не постаріли в плині часу. Особистість Віктора Гюго вражає своєю різнобічністю: один з найпопулярніших у світі французьких прозаїків, для своїх співвітчизників він перш за все великий національний поет, реформатор французького вірша, драматургії, а також публіцист-патріот, політик-демократ.

Великий французький письменник постійно перебував у центрі
політичних, ідеологічних, літературних битв свого часу. Віктор Гюго був самовідданим ініціатором руху за мир і першим президентом Всесвітнього конгресу миру в 1849 році.

Творчість видатного французького поета та прозаїка В. Гюго надзвичайно зацікавила українських митців, літературознавців та перекладачів; ідеали видатного французького діяча стали співзвучними його українським колегам.

Чернігівська обласна бібліотека для дітей, разом з усім світом, вшановує великого митця і пропонує літературний портрет «Віктор-Марі Гюго - національна гордість Франції»

Віктор Гюго. Повні тексти творів на УКРЛІБ. Читати он-лайн:

«Козетта» (Віктор Гюго). Аудіокнига.

Категорія: Корисно знати | Переглядів: 461 | Додав: estet | Теги: Віктор Гюго | Рейтинг: 0.0/0

«  Травень 2020  »