Головна » 2018 » Вересень » 3 » Відділ мистецтв запрошує на заходи !

Відділ мистецтв запрошує на заходи !
Декоративно-ужиткове мистецтво :

- “Квітнуть барви вишивані” (історія української вишивки) – година мистецтва. 5-7 кл.
- „Паперове мереживо” (вчимося робити витинанки) – година творчості. 1-5 кл.
- „Мистецтво створювати красу” (година цікавої інформації про мистецтво ікебани) 5-9 кл.
- «Історія в костюмах: від фараона до денді» (знайомство з історією моди) 5-7-кл.

Образотворче мистецтво, архітектура :

- „Що ми знаємо про живопис?” - розважально-пізнавальна гра. 4-5 кл.
- „Чернігів крізь віки” – слайд-екскурсія пам’ятками архітектури Чернігова. 5-9 кл.
- „Таємниці підземного монастиря” (відеомандрівка чернігівськими Антонієвими печерами) 5-9 кл.
- „ТИТАН” (скульптор, художник Мікеланджело Буонарроті) (віртуальній музей) 7-9 кл.
- «Пам’ятники тваринам у світі» - година цікавої інформації. 1-4 кл.
- «Людям на радість» (арт-година про життя народної художниці Катерина Білокур) 5-9 кл.

Цикл веб-екскурсій „Сім чудес України”:
• заповідник „Кам’янець”,
• Києво-Печерська Лавра,
• парк „Софіївка”,
• заповідник „Софія Київська”,
• Херсонес Таврійський,
• Хотинська фортеця
• заповідник „Хортиця”.

Цикл веб-екскурсій „Сім чудес світу”:
- Тадж-Махал
- Піраміди Чічен-Іца
- Місто Петра
- Мачу Пікчу (Місто інків)
- Велика китайська стіна
- Римський Колізей
- Статуя Ісуса Христа у Ріо-де-Жанейро

Музика :

 „Цікаві історії про музичні інструменти” Вікторина. 1-4 кл.
 «Творець українського гімну» (знайомство з композитором М. Вербицьким)5-9 кл.
 «Пісні моєї України. Століття 21-е.» Кліп-огляд. 7-9 кл.
Театр. Кіно :
- „Великий світ маленьких ляльок” (з історії лялькового театру) – година цікавої інформації. 1-4 кл.
- «Іван Сила – наш супергерой!» - кіно-книго-презентація українського дитячого фільму «Іван Сила»(з циклу «Сінема-клуб») 5-9 кл.
- «Незламна» - кінопрезентація про українську снайперку Надію Павлюченко (з циклу «Сінема-клуб») 5-9 кл.
- «PRO кіно» - новинки сучасного українського кіно (з циклу «Сінема-клуб») 5-9 кл.
- «Чарівник мільтиплікації» (про американського мультиплікатора Уолта Діснея) 1-6 кл.

Інформаційно-бібліографічна робота:

1. Бібліотечні уроки:
- “Подорож у світ мистецтв”
- “Світ прекрасного”
2. Бібліографічні огляди:
- “Увага! Новинки!” – книжкові новинки відділу мистецтв
- “Цікавенькі були!” – новинки періодики для дітей і підлітків
3. Міні-тренінги з інтернет-безпеки для дітей та дорослих «Подорожі з Павучком-всезнайкою»

ТЕЛЕФОНУЙТЕ: 95 – 19 – 45

Категорія: Оголошення | Переглядів: 1117 | Додав: estet | Теги: відділ мистецтв, масові заходи | Рейтинг: 0.0/0

«  Вересень 2018  »