Головна » 2020 » Квітень » 29 » Видавництво «Ранок» (Віртуально-інформаційний проєкт «Новинки від видавництв»)

Видавництво «Ранок» (Віртуально-інформаційний проєкт «Новинки від видавництв»)
Продовжуємо знайомитися з видавництвами України в рамках проєкту «Новинки від видавництв».

Видавництво «Ранок» було засновано 1997 року в Харкові. Сьогодні видавництво має представництва в 27 містах України.

Продукція «Ранок» випускається шістьма мовами: українською, англійською, румунською, українською, німецькою та російською.

Книжковий дім спеціалізується на виробництві дитячої та навчально-підготовчої літератури. В арсеналі видавництва є понад: 4000 дитячих книг; 6000 прикладних навчальних творів; 8000 навчальних посібників.

Тільки одного навчального матеріалу «Ранок» виробляє 12 млн. примірників щорічно. Серед дитячих книг представлені як розмальовки та ігри для дошкільнят, так і атласи з енциклопедіями.

Видавництво «Ранок» - одне з провідних і найбільш популярних видавництв України. З його творами добре знайомі діти й дорослі з понад 10 країн ближнього й далекого закордоння. У каталозі книг видавництва «Ранок» представлено 18 000 примірників актуальної й ексклюзивної літератури, яка буде цікава як маленьким дітям, так і читачам старшого віку.

Категорія: Новинки від видавництв | Переглядів: 625 | Додав: estet | Теги: Новинки від видавництв, видавництво Ранок | Рейтинг: 0.0/0

«  Квітень 2020  »