Головна » 2020 » Листопад » 19 » Видавництво «Новий Самокат» (Віртуально-інформаційний проєкт «Новинки від видавництв»)

«Новий самокат» - мале дитяче видавництво, яке видає хороші книжки українською мовою.

Видавництво «Новий Самокат» везе у своєму багажі найдивовижніші книжки для малюків, відверто розмовляє про важливе із підлітками і допомагає батькам налагодити порозуміння у родині.

Головне гасло видавництва: «Ми видаємо те, що хочемо читати самі — своїм дітям або разом з ними».

Категорія: Новинки від видавництв | Переглядів: 527 | Додав: estet | Теги: видавництво, Новий самокат | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2020  »