Головна » 2020 » Червень » 9 » Видавництво «ІРІО» (Віртуально-інформаційний проєкт «Новинки від видавництв»)

Видавництво «ІРІО» (Віртуально-інформаційний проєкт «Новинки від видавництв»)
Чернігівська обласна бібліотека для дітей продовжує віртуально-інформаційний проєкт «Новинки від видавництв».

«Видавництво мотиваційних книжок «IPIO» - це видавництво, яке робить своїх читачів успішними.

Видавництво «ІРІО» спеціалізується на коучинговій та бізнес-літературі. Засновано воно в 2011 році і вже зробило так багато. У кожній 10-й сім'ї є книги видавництва. За цей час вийшли друком майже 50 книг, які розійшлися в понад 100 000 примірниках. Видавництво «ІРІО» хоче мотивувати не лише дорослих, а й дітей. Але яким чином? Книжки на кшталт «Правила успіху» з дітьми не працюють – дітей треба надихати прикладами відомих персонажів.

Серія «Видатні особистості» — це розповіді про дитинство та доросле життя відомих та успішних. Біографії винахідників, науковців, підприємців, акторів — людей, які вплинули на цей світ та змінили його на краще. Книги серії написані цікаво та просто, в них безліч фактів та корисних питань. Історії написані для дитини, але захоплюють навіть дорослого. Усі батьки мріють про краще життя для своїх дітей, сподіваються побачити їх щасливими та успішними. Прагнуть показати їм світ і відкрити перед ними безліч можливостей.

Хочете якісно змінити своє життя? З книгами видавництва «ІРІО» у вас є така можливість вже сьогодні.

Категорія: Новинки від видавництв | Переглядів: 517 | Додав: estet | Теги: видавництво, ІРІО | Рейтинг: 0.0/0

«  Червень 2020  »