Головна » 2020 » Травень » 18 » Видавництво «Ірбіс Комікси» (Віртуально-інформаційний проєкт «Новинки від видавництв»)

Продовжуємо знайомитися з видавництвами України в рамках проєкту «Новинки від видавництв».

«Ірбіс Комікси» – молоде, амбітне, новаторське видавництво, засноване 2015 року. Його місія полягає в популяризації в Україні найкращих взірців такого жанру, як комікси та графічні романи.

Видавництво першим у незалежній Україні презентувало на Форумі видавців у Львові комікси для дітей українською, що посприяло активному розвитку цього напряму у вітчизняній масовій культурі.

Видавництво розвиває такі проекти: розважальна серія коміксів про пригоди смурфів (Бельгія), історично-пізнавальна серія коміксів про ерудовану мишку Джеронімо Стілтона, що мандрує у часі й знайомить читачів із історичними особистостями та визначними подіями (Італія), графічний роман про життя князя Володимира Великого до часів хрещення Русі «Володимир, князь Київський» та власний проєкт команди «Ірбіс Комікси» - «Зубси». Усі книги мають пізнавальний та розвиваючий характер.

Категорія: Новинки від видавництв | Переглядів: 506 | Додав: estet | Теги: Ірбіс_Комікси, видавництво | Рейтинг: 0.0/0

«  Травень 2020  »

estet